System Błyskawicznego Odzyskiwania Długów… 

Jak błyskawicznie odzyskać należności bez straszenia, windykacji komornika i niszczenia relacji z Klientami?

"Nie jest łatwo skutecznie i zgodnie z prawem ściągać należności, a ta sztuka w warunkach kryzysu gospodarczego staje się jeszcze ważniejsza. Czasami zatory płatnicze mogą spowodować poważne problemy w firmie."

Sylwia Grabarczyk – Łata, Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pomyśl tylko. Ile przykrości, żalu i gniewu wywoła w Tobie widok Twojego dłużnika, który od dawna unika spłacenia przeterminowanych należności i w tym samym czasie buduje dla swojej rodziny dom albo kupuje nowy samochód – za TWOJE PIENIĄDZE!

Jak wytłumaczysz się pracownikom, gdy nie będzie Cię stać, aby zapłacić im pensje? Czym przekonasz ZUS i US, aby nie obciążyły Cię karą za spóźnienia?

Co powiesz swojej rodzinie, gdy nie wyjedziecie na wakacje, bo jakiś cwaniak uznał, że nie musi Ci płacić, bo co mu zrobisz.

Pewnie Ty też jesteś normalnym, spokojnym człowiekiem, który nie chce i nie potrafi straszyć, grozić ani nawet nasyłać komorników na innych ludzi. Jesteś więc też naturalną ofiarą przedsiębiorców, którzy nauczyli się nie płacić na czas… albo wcale.

 

“Z naszych doświadczeń 90% dłużników wśród firm, którzy nie płacą, mają pieniądze –  nie płacą bo czują, że nie muszą”

Robert Rebizant – prywatny detektyw

Możesz oczywiście w ostateczności zmienić siebie, zmienić swoje wartości i zacząć grać w brutalną grę bezlitosnego ściągania długów – niczym niektóre firmy pożyczkowe, albo…

… albo możesz dowiedzieć się…

Jak samodzielnie odzyskać należności od Twoich kontrahentów – bez straszenia, grożenia i niszczenia relacji z Klientami?

Na rynku jest wiele szkoleń, kursów i książek dot. windykacji. Ale mają one zasadniczą wadę.

 • Zwykle jest to wiedza teoretyczna, od początku świata do apokalipsy – coś dobrego dla studenta, nie dla zajętego przedsiębiorcy.
 • Czasami jest to wiedza z życia wzięta – zabawna lektura, ale pozostawiająca z pytaniami – co dalej? jak mam się zachować, gdy po raz kolejny Klient obiecuje, że przelew już robi, a na Twoje konto nic nie wpływa.
 • Może nawet gdzieś znajdziesz schematy działania – ale same schematy nie pozwolą Ci zrozumieć, dlaczego masz tak działać i jakie mieć nastawienie do Klienta na każdym etapie.

Potrzebujesz 2 rzeczy, aby Twoi starzy Klienci zaczęli spłacać swoje długi, a nowi  ich nie robili.

Potrzebujesz wiedzy praktycznej, życiowej, dotyczącej POLSKICH REALIÓW prawnych i społecznych.

Aby Ci taką wiedzę dać, nawiązaliśmy współpracę z prywatnym detektywem z 6 letnim stażem Robertem Rebizant oraz radcą prawnym Michałem Koralewskim, który od 5 lat pomaga w odzyskiwaniu długów ludziom takim jak Ty.

Są to eksperci z bardzo bogatym doświadczeniem, niezwykle skuteczni w tym co robią, a najważniejsze – swoją wiedzą i doświadczeniem, dzięki temu kursowi podzielą się z Tobą.

Potrzebujesz też schematów działania. Potrzebujesz SYSTEMU, według którego będziesz wiedział, jak zachować się w dowolnej sytuacji. Nie zamierzasz przecież zostać detektywem i działać intuicyjnie – chcesz odzyskać należność i wrócić do ważniejszych spraw.

Aby Ci taką wiedzę dać, zaangażowaliśmy osobę, która zawodowo zajmuje się strukturyzowaniem wiedzy nt. windykacji. dr Tomasz Staniszewski od 10 lat uczy i opracowuje schematy działania w branży windykacyjnej.

dr Tomasz potrafi w niesłychanie zwięzły i usystematyzowany sposób przedstawić procedury windykacyjne. Schematy dr Tomasza Staniszewskiego są tak proste i zachęcające do działania jak sprzęt firmy Apple.

Tylko jeden system na rynku oferuje te 2 rzeczy na raz połączone w idealną całość. Przygotowali go eksperci na co dzień zajmujący się praktyką i teorią z zakresu windykacji należności. Pierwszy z nich to dr Tomasz Staniszewski, drugi  to Robert Rebizant – prywatny detektyw, trzeci zaś Michał Koralewski – radca prawny.

Aby rozwiązać te i więcej problemów związanych z odzyskiwaniem należności za usługi, towary i wyroby, które sprzedałeś przygotowaliśmy dla Ciebie:

System Błyskawicznego Odzyskiwania Długów…
bez straszenia, grożenia i niszczenia relacji z Klientami.

Ten kurs pomoże Ci samodzielnie odzyskać należności od Twoich kontrahentów.

Dla Twojej wygody przygotowaliśmy go w formie modułowej. Każdy moduł stanowi oddzielną całość, natomiast wszystkie moduły razem stanowią SYSTEM, tak przygotowany, aby nauczyć Cię kompleksowo chronić Twój biznes przed beztroskimi dłużnikami, a nawet nieuczciwymi kontrahentami.

Cały kurs składa się z poradników oraz nagrań video w taki sposób przygotowanych i ułożonych, aby stanowiły dla Ciebie zestaw narzędzi, schematów i wzorów druków do natychmiastowego wykorzystania w celu skutecznej windykacji należności. Jednym słowem: SYSTEM.

Dzięki zastosowaniu porad radcy prawnego Michała Koralewskiego oraz gotowych schematów postępowania detektywa Roberta Rebizanta oraz dr Tomasza Staniszewskiego, Twoi klienci:

 • zaczną płacić Ci na czas;
 • nie będziesz miał przeterminowanych należności;
 • będziesz miał zadowolonych i lojalnych kontrahentów nawet jeśli wdrożysz wobec nich nasz system windykacji.

 

Będzie tak się działo, ponieważ stosując “System Błyskawicznego Odzyskiwania Długów” będziesz umiejętnie kontrolował rozliczenia finansowe z Twoimi kontrahentami oraz będziesz wywierał dyskretny, acz potężny, wpływ na klientów, którego oni nie będą negatywnie odbierać.

Mając pod rękę “System Błyskawicznego Odzyskiwania Długów” będziesz zawsze wiedział jakie konkretnie działania podjąć w momencie opóźnień z płatnością. Dzięki materiałom detektywa Roberta i dr Tomasza zostaniesz poprowadzony krok po kroku.

Dzięki unikalnym schematom postępowania będziesz wiedział w jaki dzień, jaką czynność wykonać.

Wiesz co podoba się najbardziej użytkownikom naszego systemu?

Czynności, które będziesz wykonywał będą łatwe a przede wszystkim skuteczne dzięki szablonom jakie będziesz stosował. Nie będziesz się czuł jak pracownik firmy windykacyjnej – albo uległy, albo brutalny wobec Klientów. Będziesz sobą, a jednak znacznie skuteczniejszy w odzyskiwaniu długów.

Pamiętaj. “System Błyskawicznego Odzyskiwania Długów” przygotowali eksperci na co dzień zajmujący się praktyką i tematyką windykacji należności. Pierwszy z nich to dr Tomasz Staniszewski, drugi to Robert Rebizant – prywatny detektyw, trzeci zaś Michał Koralewski – radca prawny.

 

Opis pełnej wersji SYSTEMU:

 

Moduł I: Sekrety Skutecznego Windykatora

 

Jak myśli skuteczny windykator i jego dłużnik?

Forma: prezentacja wideo 

Ponad 4 godziny nagrań, 17 prezentacji wideo omawiających windykację od strony praktycznej, niezliczona ilość porad i wskazówek gotowych do natychmiastowego wykorzystania.

Zanim zaczniesz windykować, musisz zrozumieć psychologię, jaka kieruje najskuteczniejszymi windykatorami oraz ich dłużnikami. Jeśli ten element pominiesz – jak niestety większość kursów i poradników na rynku – otrzymane schematy będą znacznie mniej skuteczne, a Ty i Twoi Klienci będą czuli poważny dyskomfort w trakcie procesu windykacji. 

Zrozumienie psychologii windykatora i dłużnika pozwoli Ci odzyskiwać należności bez niszczenia relacji z Klientami

Dlatego zaangażowaliśmy prawnika  z 8 letnim doświadczeniem w odzyskiwaniu należności. Michał Koralewski – radca prawny – na co dzień współwłaściciel Kancelarii Radców Prawnych Legitus s.c. – od wielu lat doradza i prowadzi sprawy z zakresu prawa gospodarczego przedsiębiorcom, pracownikom spółek.

 • Radca prawny Michał między innymi zdradza:
 • jak nie dopuścić do powstania zaległości?
 • co robić w pierwszych dniach, gdy termin płatności minął?
 • jakie narzędzia i jak stosować w zależności od rodzajów dłużników?
 • po czym rozpoznać, że jesteś w stanie sam odzyskać dług, a kiedy skorzystać z pomocy eksperta?
 • w jaki sposób rozmawiać z kontrahentami, na których nam zależy, a chwilowo nie płacą w terminie?

Jest to nagranie, które przygotował w oparciu o swoje wieloletnie doświadczenie przy odzyskiwaniu należności. Wiedza oraz doświadczenie, którymi się z Tobą dzieli są bezcenne. Poszczególne nagrania wideo omawiają najważniejsze elementy procesu odzyskiwania należności.

zobacz_wiecej

Moduł: II: Skuteczna Windykacja - Jak, dlaczego i kiedy windykować bez straszenia, grożenia i niszczenia relacji z Klientami?

Forma: Poradnik PDF

Aby usystematyzować Twoją wiedzę nt. windykacji, psychologii, metod i terminów, potrzebujesz wyjątkowego poradnika przygotowanego przez wyjątkowego dydaktyka.

Jeśli nie usystematyzujesz swojej wiedzy, działając na skrzydłach inspiracji historiami i przykładami możesz popełnić fatalne błędy natury psychologicznej… albo prawnej. Działając bez przygotowania w “najlepszym” wypadku zrazisz do siebie Klientów, w najgorszym napytasz sobie problemów prawnych.

Pamiętaj, że strach i obawa przed działaniem są tak duże, jak Twoja niewiedza na dany temat. Dlatego zaangażowaliśmy osobę, która według nas najlepiej w Polsce potrafi usystematyzować wiedzę nt. windykacji.

dr Tomasz Staniszewski – teoretyk współpracujący z największymi uczelniami na Pomorzu. Ekspert w takich dziedzinach jak: edukacja na odległość, media w edukacji, techniki i sposoby negocjacji. Doskonale znający się na zagadnieniach windykacji oraz odzyskiwania należności.

Ten moduł to pełny, ale ograniczony tylko do istotnych kwestii, podręcznik szybkiego i skutecznego windykowania.

Podręcznik zawiera:

 • praktyczne pokazanie procesu odzyskiwania długów w aspekcie organizacyjnym, prawnym i psychologicznym;
 • dowiesz się jak działa jedno z głównych narzędzi windykacyjnych w praktyce – sprężyna windykacyjna i jak je stosować;
 • dowiesz się co musisz zrobić, aby skierować windykację na drogę postępowania sądowego;
 • poznasz niestandardowe sposoby odzyskiwania długów;
 • nauczysz się technik negocjacji w zależności od modelu windykacyjnego;
 • otrzymasz scenariusze rozmów windykacyjnych;
 • aby Twoja skuteczność była maksymalna poznasz zasady „gier windykacyjnych”;
 • nauczysz się efektywnej komunikacji z dłużnikiem oraz prowadzenia rozmów w warunkach nietypowych;
 • poznasz czynniki zwiększające skuteczność windykacji.

“Poradnik praktyczny dr. Tomasza Staniszewskiego jest pozycją którą warto przeczytać i stosować. Porusza problemy windykacji należności w szerokiej perspektywie, nie tylko pod względem prawnym i technicznym ale również psychologicznym. Mówi o podejściu windykatora do dłużnika, jak ma się zachować, jak prowadzić skuteczną windykację, jakie pułapki niesie ten zawód i jak ich unikać. Zwraca uwagę na źródła z których można czerpać wiedzę na temat dłużnika i jak można ta wiedzę wykorzystać.

Pokazuje, że windykowanie należności to nie tylko sprawa działu windykacji i księgowości ale również działów sprzedaży w przedsiębiorstwach. Mówi jak ważna dla firmy jest weryfikacja klienta już na początku współpracy, aby nie stał się naszym dłużnikiem.

Polecam ta pozycję.”

Małgorzata Kaluza – Księgowa

zobacz_wiecej

Moduł III: Windykacja Polubowna - jak szybko i skutecznie odzyskać należności w początkowej fazie ich istnienia?

Forma: Poradnik PDF

Pierwsze dni po terminie płatności są najważniejsze. To one decydują o skuteczności lub nieskuteczności 90% przypadków. Jeśli nie zareagujesz natychmiast, albo zareagujesz niewłaściwie, szanse na odzyskanie wierzytelności drastycznie maleją.

Dlatego przygotowaliśmy dodatkowy podręcznik szczegółowo pokazujący, jak windykować w pierwszych dniach po przeterminowaniu płatności.

Jest to bardzo delikatna kwestia – niektórzy błędnie myślą, że przypominając się od razu zrażą do siebie Klientów. W tym samym czasie najskuteczniejsi windykatorzy odzyskują większość należności właśnie w okresie pierwszych dni.

Moduł zawiera:

 • praktyczne informacje do natychmiastowego wykorzystania podczas samodzielnego kontaktu z dłużnikiem;
 • dowiesz się jak rozpoznawać różne osobowości dłużników i jak skutecznie na nich wpływać,
 • nauczysz się zasad przeprowadzania skutecznych rozmów telefonicznych z dłużnikami,
 • będziesz wiedział czym kierować się przy wyborze drogi kontaktu z dłużnikiem oraz co robić, gdy pojawią się problemy braku zapłaty,
 • poznasz pułapki psychologiczne czyhające na Ciebie w procesie odzyskiwania długu oraz najważniejsze zasady postępowania windykacyjnego,
 • i najważniejsze, otrzymasz gotowe do wykorzystania wzory druków windykacyjnych z omówieniem kiedy, gdzie i jak je stosować.

Bardzo ważne jest to, że wiedza jest Ci przekazana w sposób prosty i łatwo przyswajalny, na bazie przykładów z życia oraz gotowych procedur i schematów. Ty tylko wybierasz model postępowania jakim chcesz się posłużyć i wypełniasz gotowe wzory dokumentów. Nie musisz być ekspertem, aby być skutecznym.

Podręcznik przygotował dr Tomasz Stniaszewski – teoretyk współpracujący z największymi uczelniami na Pomorzu. Ekspert w takich dziedzinach jak: edukacja na odległość, media w edukacji, techniki i sposoby negocjacji. Doskonale znający się na zagadnieniach windykacji oraz odzyskiwania należności

Opinie:

Poradnik jest pozycją ciekawą, zawiera mocno skoncentrowaną wiedzę w temacie i jest ciekawą pozycją dla uporządkowania i usystematyzowania zagadnień.”

Michał Wrona, Specjalista Ds. Windykacji, Rozliczeń i Sprawozdawczości, Collection, Billing and Reporting Specialist

"Poradnik stanowi przystępny zestaw informacji przekazany prostym językiem, który pozwala każdemu w łatwy sposób zrozumieć meandry przepisów. Wiedza zawarta w poradniku ujawnia działanie mechanizmów monitoringu należności oraz windykacji a przekazane wskazówki będą źródłem sukcesów w dochodzeniu roszczeń pieniężnych.

Kompleksowa publikacja."

Sylwia Grabarczyk – Łata, Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o.

 

 

„Ze swojej strony chętnie poleciłabym go każdemu kto w swojej firmie zajmuje się windykacją należności. Materiał jest jak najbardziej do wykorzystania podczas spotkań szkoleniowych w firmie (np. z handlowcami). Cenne wskazówki dotyczące sposobu telefonicznych negocjacji z dłużnikiem jak również rozszerzone określenia typów klientów, również pozwalają na wewnętrzną ocenę naszych klientów.

Materiał jest jasny i przejrzysty.”

Monika Pobiedzińska

 

 

„Poradnik jest bardzo solidnym materiałem pomocniczym dla osób zawodowo zajmujących się ściąganiem wierzytelności. Bez zbędnego zapędzania się w szczegóły autor wypunktował w swojej pozycji wszystkie najważniejsze aspekty związane z samodzielnym dochodzeniem wierzytelności. Podręcznik jest zbiorem cennych porad oraz najważniejszych przepisów, mających zastosowanie w procesie windykacji, dlatego powinien stać się obowiązkową pozycją w służbowej bibliotece każdego windykatora, w szczególności tego stawiającego swoje pierwsze kroki na tym obszarze.

Również doświadczony windykator znajdzie tu cenne wskazówki. Pozycja ta jest dla niego cenna choćby dlatego, że dzięki jej lekturze może wrócić do samych podstaw i tym samym samodzielnie znaleźć pomoc, jeśli np. zbytnio popadniemy w rutynę.”

Aleksandra Wierzgacz, Prokurent, Ciret Sp. z o.o.

 

zobacz_wiecej

Moduł IV: Ściąga Windykatora - Przykładowy schemat procesu windykacyjnego

Forma: Poradnik PDF

Jest to schematyczne przedstawienie tego co najważniejsze, czyli co należy robić i w jakich terminach od pierwszego dnia powstania niezapłaconej należności, aż do jej zapłaty lub skierowania sprawy do postępowania sądowego.

Krok po kroku pokazane są tu czynności jakie musisz podjąć oraz w jakim terminie, aby w maksymalny sposób wywierać presję na dłużniku w celu skutecznego odzyskania należności.

Poznasz gotowe do zastosowania procedury, jakie musisz wdrożyć od momentu powstania długu do chwili otrzymania zapłaty.

Schemat przygotowany przez detektywa Roberta Rebizanta – Licen­cjo­no­wany pry­watny detek­tyw spe­cja­li­zu­jący się w śledz­twach gospo­dar­czych oraz tre­ner szko­leń z zakresu win­dy­ka­cji,
prawa, bez­pie­czeń­stwa biz­nesu, mani­pu­la­cji jak rów­nież spe­cja­li­stycz­nych szko­leń
z zakresu kontr­ob­ser­wa­cji i kontr­in­wi­gi­la­cji prze­zna­czo­nych dla agen­tów ochrony VIP (Close Pro­tec­tion).

To zarazem doradca i kon­sul­tant, pro­wa­dził wiele trud­nych nego­cja­cji biz­ne­so­wych pomię­dzy
fir­mami zna­nymi z pierw­szych stron gazet.

Wła­ści­ciel Biura Prawno — Detek­ty­wi­stycz­nego SATOR.

Od lat zawo­dowo zwią­zany z win­dy­ka­cją. Prze­szedł prak­tycz­nie wszyst­kie etapy win­dy­ka­cji od call cen­ter, aż po czu­wa­nie nad należ­no­ściami i bez­pie­czeń­stwem hol­dingu spółek kapi­ta­ło­wych.

zobacz_wiecej

Moduł V: Niezbędnik Windykatora - 10 kroków skutecznego odzyskania należności oraz gotowe do użycia wzory i schematy

Jest to zestaw narzędzi i ich opis, gotowych do natychmiastowego wykorzystania. Składają się na zestaw wzory dokumentów, pism, maili, rozmów telefonicznych oraz schematów postępowania.

W tym zestawie znajdziesz odpowiedzi, co zrobić, gdy:

 • Nie zapłacono Ci za fakturę lub rachunek, której termin płatności minął.
 • Nie wiesz jaką formę komunikacji z dłużnikiem wybrać.
 • Nie wiesz co należy zrobić i jak, aby swój dług odzyskać.

Dostajesz do użytkowania najbardziej skuteczne wzorce postępowania.

Na zawartość poradnika składają się:

 • przykładowe monity mailowe, np. informacja, że wystąpiła wymagalność zapłaty, dotyczący wprowadzonych sankcji,
 • przykładowe schematy rozmów telefonicznych,
 • wezwania do zapłaty,
 • wzory pism, np. dotyczących uznania długu, polubownego rozwiązania sporu,
 • nota odsetkowa,
 • oświadczenia, np. o poddaniu się egzekucji,
 • przykładowe listy do dłużnika.

Wszystkie dokumenty nadają się do natychmiastowego wykorzystania. To Ty decydujesz, w jaki sposób będziesz dochodził swoich roszczeń.

Dzięki obszernym opisom będziesz wiedział kiedy i jak dane narzędzie wykorzystać.

Ten poradnik to niezbędnik, który powinien znajdować się w każdej firmie. Nigdy przecież nie wiemy, kiedy klient nie będzie chciał nam zapłacić, ale zawsze powinniśmy być na to przygotowani.

Jeśli będziesz w posiadaniu tego poradnika, nigdy nie będziesz zaskoczony sytuacją. Najważniejsze są pierwsze dni po terminie płatności. Jeśli zastosujesz narzędzia pokazane w poradniku Twoja należność zostanie spłacona w pierwszym terminie.

Stanie się tak, dlatego, że przygotowali go eksperci w swojej dziedzinie, prywatny detektyw – Robert Rebizant oraz radca prawny Michał Koralewski, a wszystko przy współudziale dr Tomasza Staniszewskiego. To właśnie tymi narzędziami oni sami posługuje się na co dzień, przez co ich skuteczność została dopracowana do maksimum.

zobacz_wiecej

Przykładowe strony z poradników

 

Windykacja Polubowna

 

 

Niezbędnik Windykatora

 

 

Skuteczna Windykacja Należności

 

 

Zamów pełną wersję Pakietu:

Dzisiaj również Ty masz możliwość zdobycia tej cennej wiedzy i wykorzystania jej w swojej pracy zawodowej.

Dołącz do innych uczestników kursu:

„Nowoczesne odzyskiwanie należności”

System składa się z:

Moduł I Sekrety skutecznego windykatora Wideo szkolenie
Moduł II Skuteczna windykacja – jak, dlaczego i kiedy windykować bez straszenia, grożenia i niszczenia relacji z Klientami ? Poradnik
Moduł III Windykacja polubowna – jak szybko i skutecznie odzyskać należności w początkowej fazie ich istnienia ? Poradnik
Moduł IV Ściąga Windykatora – przykładowy schemat procesu windykacyjnego Schemat postępowania
Moduł V Niezbędnik Windykatora – 10 kroków skutecznego odzyskiwania należności oraz gotowe do użycia wzory i schematy Poradnik

skut_wind

satysfakcja

Cena pełnej wersji PAKIETU: 199,00 zł

BANNER_KUP_PAKIET

Uwaga: poradniki stanowią integralną całość i wzajemnie się uzupełniają!

do zobaczenia na kursie,
Roman Podłużny
wydawca Systemu Błyskawicznego Odzyskiwania Długów

P.S. Firma windykacyjna za odzyskanie dowolnej należności weźmie od Ciebie min. 20% jej wartości. Przy czym zwykle ich praca sprowadza się do 1 telefonu, który mógłbyś sam wykonać po zapoznaniu się z naszym systemem. Jeśli więc masz choćby jedeną wierzytelność większą niż 750 zł, albo wystawiasz FV z terminem płatności na takie kwoty, cały ten system będzie Cię kosztował MNIEJ NIŻ WINDYKACJA 1 NALEŻNOŚCI.

Dzięki zastosowaniu rad ekspertów i wprowadzeniu ich w życie:

 • 1. Zabezpieczysz się przed niesolidnymi kontrahentami;
 • 2. Będziesz wiedzieć jak postępować w momencie braku zapłaty;
 • 3. Będziesz potrafić tak rozmawiać z kontrahentami, aby wymusić na nich zapłatę należności nie tracąc ich jako klientów;
 • 4. Zawsze odzyskasz dług nie narażając firmy na utratę płynności finansowej.

 

Cena pełnej wersji PAKIETU: 199,00 zł

BANNER_KUP_kursu

Po kliknięciu w Button "Zamawiam" Zostaniesz przekierowany/a na stronę z płatnością za dany kurs. Gdzie będzie trzeba wybrać rodzaj płatności